NAŠE SLUŽBY

Frontend development

Vývoj frontendu pre webové stránky a softvérové aplikácie. Mikro-animácie podporia užívateľský zážitok a povedú návštevníkov k dosiahnutiu Vášho cieľa.

Prečo frontend development od SCR?

Pomôžeme Vám oživiť Váš design vytvorením vizuálne špičkového a technicky precízne spracovaného frontendu. Navrhujeme funkčné mikroanimácie ktorých cieľom je zvyšovanie funkcionality, upozorňovanie na dôležitý obsah a zlepšovanie prehľadnosti obsahu. dýchneme život Vášmu designu prostredníctvom funkčných a plynulých micro animácií.

Úvodný workshop a revízia designu

Revízia existujúcich designov a assetov potrebných pre frontend

Príprava kľúčových šablón

Rozpracovanie kľúčových šablón / obrazoviek projektu

Feedback a pripomienkovanie

Pripomienky a schvaľovanie kľúčových šablón/obrazoviek

Dopracovanie všetkých dohodnutých šablón

Dopracovanie všetkých dohodnutých šablón/obrazoviek projektu

Feedback a pripomienkovanie

Pripomienky a schvaľovanie všetkých vytvorených šablón/obrazoviek projektu

Handover/odovzdanie a Support projektu

Odovzdanie finálnych výstupov, ďalší support projektu v prípade chýbajúcich assetov alebo potreby zmien v šablónach

Spokojní klienti

Jana Seleštianska
Marketing Manager, CBRE | Property Management | Europa SC
Europa SC spolupracuje s SCR desing viac ako 10 rokov. Ceníme si proaktívny - inovatívny prístup, promptnú komunikáciu a konanie a v neposlednom rade pozitívny ľudský faktor vložený do našej spolupráce. Vybudovaný vzájomný vzťah klienta a dodávateľa hodnotíme nadštandardne, čoho dôkazom sú aj roky našej spolupráce.
5/5
Petra Pazúriková
Marketing Manager | Zeppelin SK
S prácou spoločnosti SCR design a Senior Project Managera Rastislava Michala som veľmi spokojná, predstavy a pripomienky o webovej stránke dal do fungujúcej podoby. Naším zámerom nebolo len jednorázové vytvorenie web stránky ale ide o dlhodobý proces „žijúceho organizmu“ o ktorý sa treba neustále starať a atraktívne vylepšovať. Hľadať nové cesty, trendy a spôsoby ako zaujať návštevníka stránky či zákazníka. Páči sa mi profesionálny prístup, rýchlosť zapracovania potrebných zmien a kvalitná po rokoch až priateľská a konštruktívna komunikácia.
5/5
Dominik Orfanus
Zakladateľ a výkonný riaditeľ | ChernobylX
S SCR design sme vhupli do riešenia nového webu, aj brandu ešte v roku 2019 a nenechali nás v štichu ani keď prišla pandémia. Prichádzali s riešeniami na mieru a najmä "out of box" prístupom nám vyrobili web, ktorý dnes performuje rádovo lepšie ako starý. Ich grafika by som nominoval na Oscara alebo aspoň Zlatý glóbus.
5/5
hbreavis
Redizajn webovej stránky bol pre našu spoločnosť kľúčovým krokom k úspešnému naplneniu novej stratégie. Spolupráca na tomto projekte so spoločnosťou SCR prebiehala plynule a bez komplikácií. Veľmi si ceníme kreatívny prístup tímu, s ktorým sme komunikovali. Do nášho prvotného zadania prinášali inovatívne vylepšenia, ktoré pomohli zlepšiť dizajn a funkčnosť našej webovej stránky. V ďalšom rozvoji budeme pokračovať opäť s tímom SCR.
5/5
Millenium
5/5

Máte vlastný nápad?