NAŠE SLUŽBY

UX/UI design

Návrh logickej štruktúry webstránky, mobilnej aplikácie alebo softvérového riešenia od wireframov, userflow až po úžasný, intuitívny a funkčný návrh finálneho designu. Náš UX/UI je založený na stovkách projektov a viac ako 13 ročných skúsenostiach.

Prečo UX/UI design od SCR?

Vytvoríme Vám unikátny a prepracovaný design pre Váš projekt či sa jedná o webstránku, softvérovú aplikáciu, mobilné aplikácie alebo robustné platformové riešenia. Našou špecializáciou je skĺbenie funkčnosti a úchvatného vizuálu. Podľa potrieb zákazníka vieme dodávať malé boutiquové designové riešenia ale aj veľké komplexné designové procesné projekty ktorých súčasťou sú: UX analýza, UX workshopy, UX užívateľské testovanie, návrh a testovanie wireframov až po finalizáciu UI designu v podobe konkrétnych screenov alebo ako UI kitu.

Úvodný workshop

Vytýčenie cieľov projektu, určenie rozsahu a navrhnutie postupu riešenia pre napĺňanie cieľov projektu

Príprava UX štruktúry projektu

Rozpracovanie UX štruktúry projektu, UX workshop, user flows, user journeys

Design kľúčových screenov

Navrhnutie kľúčových obrazoviek projektu v plnom designe

Feedback a pripomienkovanie

Pripomienky a schvaľovanie kľúčových obrazoviek

Dopracovanie všetkých screenov

Dopracovanie všetkých dohodnutých obrazoviek projektu

Feedback a pripomienkovanie

Pripomienky a schvaľovanie finálneho designu projektu

Handover/odovzdanie a Support projektu

Odovzdanie finálnych výstupov, ďalší support projektu v prípade chýbajúcich assetov alebo potreby zmien v designe

Spokojní klienti

Jana Seleštianska
Marketing Manager, CBRE | Property Management | Europa SC
Europa SC spolupracuje s SCR desing viac ako 10 rokov. Ceníme si proaktívny - inovatívny prístup, promptnú komunikáciu a konanie a v neposlednom rade pozitívny ľudský faktor vložený do našej spolupráce. Vybudovaný vzájomný vzťah klienta a dodávateľa hodnotíme nadštandardne, čoho dôkazom sú aj roky našej spolupráce.
5/5
Petra Pazúriková
Marketing Manager | Zeppelin SK
S prácou spoločnosti SCR design a Senior Project Managera Rastislava Michala som veľmi spokojná, predstavy a pripomienky o webovej stránke dal do fungujúcej podoby. Naším zámerom nebolo len jednorázové vytvorenie web stránky ale ide o dlhodobý proces „žijúceho organizmu“ o ktorý sa treba neustále starať a atraktívne vylepšovať. Hľadať nové cesty, trendy a spôsoby ako zaujať návštevníka stránky či zákazníka. Páči sa mi profesionálny prístup, rýchlosť zapracovania potrebných zmien a kvalitná po rokoch až priateľská a konštruktívna komunikácia.
5/5
Dominik Orfanus
Zakladateľ a výkonný riaditeľ | ChernobylX
S SCR design sme vhupli do riešenia nového webu, aj brandu ešte v roku 2019 a nenechali nás v štichu ani keď prišla pandémia. Prichádzali s riešeniami na mieru a najmä "out of box" prístupom nám vyrobili web, ktorý dnes performuje rádovo lepšie ako starý. Ich grafika by som nominoval na Oscara alebo aspoň Zlatý glóbus.
5/5
hbreavis
Redizajn webovej stránky bol pre našu spoločnosť kľúčovým krokom k úspešnému naplneniu novej stratégie. Spolupráca na tomto projekte so spoločnosťou SCR prebiehala plynule a bez komplikácií. Veľmi si ceníme kreatívny prístup tímu, s ktorým sme komunikovali. Do nášho prvotného zadania prinášali inovatívne vylepšenia, ktoré pomohli zlepšiť dizajn a funkčnosť našej webovej stránky. V ďalšom rozvoji budeme pokračovať opäť s tímom SCR.
5/5
Millenium
5/5

Máte vlastný nápad?