KARIÉRA

UX/UI Designer

Hľadáme do tímu senior „drtiča“ (význam slova pochopíš až v SCR). Rozhoduje kvalita práce „pixel perfect“ a hlavne potenciál človeka.

Odmena
od 1500 €/mesiac
Mesto
Banská Bystrica / Home office
Forma spolupráce
Plný úväzok, živnosť, na dohodu
Dátum nástupu
Ihneď

Náplň práce

  • Hľadáme ultra šikovného senior designera, ktorý sa nebojí posúvať riešenia na najvyššiu možnú úroveň primárne bude navrhovať webové a portálové riešenia, mobilné aplikácie a keď preukáže že je „worthy“ dostane za odmenu možnosť pracovať na design prototypoch a vychytávkach pre našich top zahraničných a domácich klientov.
  • Ak si myslíš, že nie si senior, nevadí, aj tak sa nám ozvi.
  • Ak ťa táto pozícia zaujala tak neváhaj a pošli nám svoje portfólio toť jediné grafikovo CV a pár viet o sebe.

Požiadavky

  • V SCR primárne pracujeme v Sketch-i a Figme, nebránime sa však ani iným nástrojom
  • Pozícia je Fulltime s možnosťou flexibility – všetko záleží od kvality, zodpovednosti a tvojho prístupu.

Ponúkame

  • byť súčasťou rodiny SCR design a celej skupiny SCR group
  • možnosť pracovať na top SK a zahraničných projektoch a tomu zodpovedajúce podmienky, vybavenie a kolegov
  • ponúkame prácu na živnosť/TPP, výška odmeny závisí od skillu.

Už sme ťa presvedčili?

Pridaj sa k nám do teamu

Spokojní klienti

Jana Seleštianska
Marketing Manager, CBRE | Property Management | Europa SC
Europa SC spolupracuje s SCR desing viac ako 10 rokov. Ceníme si proaktívny - inovatívny prístup, promptnú komunikáciu a konanie a v neposlednom rade pozitívny ľudský faktor vložený do našej spolupráce. Vybudovaný vzájomný vzťah klienta a dodávateľa hodnotíme nadštandardne, čoho dôkazom sú aj roky našej spolupráce.
5/5
Petra Pazúriková
Marketing Manager | Zeppelin SK
S prácou spoločnosti SCR design a Senior Project Managera Rastislava Michala som veľmi spokojná, predstavy a pripomienky o webovej stránke dal do fungujúcej podoby. Naším zámerom nebolo len jednorázové vytvorenie web stránky ale ide o dlhodobý proces „žijúceho organizmu“ o ktorý sa treba neustále starať a atraktívne vylepšovať. Hľadať nové cesty, trendy a spôsoby ako zaujať návštevníka stránky či zákazníka. Páči sa mi profesionálny prístup, rýchlosť zapracovania potrebných zmien a kvalitná po rokoch až priateľská a konštruktívna komunikácia.
5/5
Dominik Orfanus
Zakladateľ a výkonný riaditeľ | ChernobylX
S SCR design sme vhupli do riešenia nového webu, aj brandu ešte v roku 2019 a nenechali nás v štichu ani keď prišla pandémia. Prichádzali s riešeniami na mieru a najmä "out of box" prístupom nám vyrobili web, ktorý dnes performuje rádovo lepšie ako starý. Ich grafika by som nominoval na Oscara alebo aspoň Zlatý glóbus.
5/5
hbreavis
Redizajn webovej stránky bol pre našu spoločnosť kľúčovým krokom k úspešnému naplneniu novej stratégie. Spolupráca na tomto projekte so spoločnosťou SCR prebiehala plynule a bez komplikácií. Veľmi si ceníme kreatívny prístup tímu, s ktorým sme komunikovali. Do nášho prvotného zadania prinášali inovatívne vylepšenia, ktoré pomohli zlepšiť dizajn a funkčnosť našej webovej stránky. V ďalšom rozvoji budeme pokračovať opäť s tímom SCR.
5/5
Millenium
5/5