NAŠE SLUŽBY

Design consulting

Chystáte sa do veľkého a robustného projektu ktorý vyžaduje aj špecialistov na UX/UI? Pomôžeme Vám poskytnutím našich špičkových kapacít pre prípravu, koordináciu ako aj pripomienkovanie projektov. Typickými projektami sú, bankové a poisťovacie portály, internet banking, nemocničné sytémy, learning management systémy, veľké ERP riešenia.

Správny špecialista so skúsenosťami môže často rozhodnúť medzi úspešným a neuspešným projektom, do veľkej mieri predísť overbudgetom a meškaniu projektu o to viac v prípade veľkých a komplexných projektov kde treba koordinovať požiadavky a výstupy s niekoľkými zainteresovanými stranami. Vieme pre Váš projket zabezpečiť / obsadiť konkrétne špecializácie ktoré Vám pomôžu pri formulovaní projektu jeho cieľov a očakávaní ako aj pri exekúci a koordinácii projektu z pohľadu posudzovania a feedbackovania designových výstupov.

Úvodný workshop projektu

Navnímanie klientovej predstavy o projekte jeho cieľoch, rozsahu a časovom pláne

Dedukovanie kapacít a definícia rozsahu prác

Podľa potreby projektu dedukujeme potrebné kapacity a definujeme rozsah potrebných prác pre dosiahnutie cieľov projektu

Koordinácia kapacít s výkonným projektovým tímom

Pravidelné kontroly výstupov a súhrn odporúčaní smerom na výkonných projektový tím s cieľom zabezpečiť napredovanie projektu a napĺňanie jeho cieľov

Spokojní klienti

Jana Seleštianska
Marketing Manager, CBRE | Property Management | Europa SC
Europa SC spolupracuje s SCR desing viac ako 10 rokov. Ceníme si proaktívny - inovatívny prístup, promptnú komunikáciu a konanie a v neposlednom rade pozitívny ľudský faktor vložený do našej spolupráce. Vybudovaný vzájomný vzťah klienta a dodávateľa hodnotíme nadštandardne, čoho dôkazom sú aj roky našej spolupráce.
5/5
Petra Pazúriková
Marketing Manager | Zeppelin SK
S prácou spoločnosti SCR design a Senior Project Managera Rastislava Michala som veľmi spokojná, predstavy a pripomienky o webovej stránke dal do fungujúcej podoby. Naším zámerom nebolo len jednorázové vytvorenie web stránky ale ide o dlhodobý proces „žijúceho organizmu“ o ktorý sa treba neustále starať a atraktívne vylepšovať. Hľadať nové cesty, trendy a spôsoby ako zaujať návštevníka stránky či zákazníka. Páči sa mi profesionálny prístup, rýchlosť zapracovania potrebných zmien a kvalitná po rokoch až priateľská a konštruktívna komunikácia.
5/5
Dominik Orfanus
Zakladateľ a výkonný riaditeľ | ChernobylX
S SCR design sme vhupli do riešenia nového webu, aj brandu ešte v roku 2019 a nenechali nás v štichu ani keď prišla pandémia. Prichádzali s riešeniami na mieru a najmä "out of box" prístupom nám vyrobili web, ktorý dnes performuje rádovo lepšie ako starý. Ich grafika by som nominoval na Oscara alebo aspoň Zlatý glóbus.
5/5
hbreavis
Redizajn webovej stránky bol pre našu spoločnosť kľúčovým krokom k úspešnému naplneniu novej stratégie. Spolupráca na tomto projekte so spoločnosťou SCR prebiehala plynule a bez komplikácií. Veľmi si ceníme kreatívny prístup tímu, s ktorým sme komunikovali. Do nášho prvotného zadania prinášali inovatívne vylepšenia, ktoré pomohli zlepšiť dizajn a funkčnosť našej webovej stránky. V ďalšom rozvoji budeme pokračovať opäť s tímom SCR.
5/5
Millenium
5/5

Máte vlastný nápad?