SLUŽBY

Tvorba webov

Vytvoríme Vám na mieru unikátnu webstránku ktorá bude reflektovať a napĺňať Vaše obchodné ciele, zároveň bude prehľadná, intuitívna a užívateľsky prívetivá a to všetko zabalené v úžasnom designe oživené funkčnými micro animáciami.

Prečo webstránku od SCR?

Na prvom mieste sú vždy obchodné a strategické ciele spoločnosti, ktoré má budúca webstránka napĺňať. Úlohou webstránky je v prvom rade podporiť a zvyšovať konverzie potenciálnych zákazníkov či už v podobe predaja produktov alebo služieb prípadne generovaním nových potenciálnych business leadov. Nepracujeme zo žiadnymi šablónami. Design je vždy unikátny a na mieru vytvorený podľa individuálnych potrieb zákazníka. To nám dáva možnosť dodávať vysokofunkčné riešenia v tej najvyššej kvalite bez akýchkoľvek kompromisov.

Úvodný workshop

Vytýčenie cieľov webstránky a ich konfrontácia s obchodnými a strategickými cieľmi spoločnosti

Príprava štruktúry webstránky

Rozpracovanie štruktúry webstránky, sitemapa a rozloženie jednotlivých blokov v rámci kľúčových obrazoviek

Design kľúčových screenov

Navrhnutie kľúčových obrazoviek budúcej webstránky v plnom designe

Feedback a pripomienkovanie

Pripomienky a schvaľovanie kľúčových obrazoviek

Dopracovanie všetkých screenov

Dopracovanie všetkých obrazoviek budúcej webstránky

Feedback a pripomienkovanie

Pripomienky a schvaľovanie celého designu budúcej webstránky

Frontend development

Frontend development webstránky vytvorenie statických HTML šablón s cieľom živej prezentácie webstránky v podobe testovacej linky

Feedback testovacej linky

Posledné pripomineky a feedback zo strany klienta pred finálnym dopracovaním webstránky

Školenie CMS a napĺňanie obsahom

Napĺňanie stránky finálnym obsahom a školenie zákazníka na prácu v CMS kedže 98% webstránky je plne editovetelných cez CMS

Publikácia webstránky

Publikácia a nasadenie webstránky do ostrej prevádzky, finetuning webstránky, vylepšovanie onpage SEO

Pozrite si aj ostatné projekty, ktoré sme vytvorili pre našich klientov.

Spokojní klienti

Jana Seleštianska
Marketing Manager, CBRE | Property Management | Europa SC
Europa SC spolupracuje s SCR desing viac ako 10 rokov. Ceníme si proaktívny - inovatívny prístup, promptnú komunikáciu a konanie a v neposlednom rade pozitívny ľudský faktor vložený do našej spolupráce. Vybudovaný vzájomný vzťah klienta a dodávateľa hodnotíme nadštandardne, čoho dôkazom sú aj roky našej spolupráce.
5/5
Petra Pazúriková
Marketing Manager | Zeppelin SK
S prácou spoločnosti SCR design a Senior Project Managera Rastislava Michala som veľmi spokojná, predstavy a pripomienky o webovej stránke dal do fungujúcej podoby. Naším zámerom nebolo len jednorázové vytvorenie web stránky ale ide o dlhodobý proces „žijúceho organizmu“ o ktorý sa treba neustále starať a atraktívne vylepšovať. Hľadať nové cesty, trendy a spôsoby ako zaujať návštevníka stránky či zákazníka. Páči sa mi profesionálny prístup, rýchlosť zapracovania potrebných zmien a kvalitná po rokoch až priateľská a konštruktívna komunikácia.
5/5
Dominik Orfanus
Zakladateľ a výkonný riaditeľ | ChernobylX
S SCR design sme vhupli do riešenia nového webu, aj brandu ešte v roku 2019 a nenechali nás v štichu ani keď prišla pandémia. Prichádzali s riešeniami na mieru a najmä "out of box" prístupom nám vyrobili web, ktorý dnes performuje rádovo lepšie ako starý. Ich grafika by som nominoval na Oscara alebo aspoň Zlatý glóbus.
5/5
hbreavis
Redizajn webovej stránky bol pre našu spoločnosť kľúčovým krokom k úspešnému naplneniu novej stratégie. Spolupráca na tomto projekte so spoločnosťou SCR prebiehala plynule a bez komplikácií. Veľmi si ceníme kreatívny prístup tímu, s ktorým sme komunikovali. Do nášho prvotného zadania prinášali inovatívne vylepšenia, ktoré pomohli zlepšiť dizajn a funkčnosť našej webovej stránky. V ďalšom rozvoji budeme pokračovať opäť s tímom SCR.
5/5
Millenium
5/5

Máte vlastný nápad?