NAŠE PRÁCE

IBV stavivo

IBV – Prekvapivo dobré stavebniny

IBV Stavivo je popredný dodávateľ stavebného materiálu, ktorý sa špecializuje na poskytovanie širokej škály produktov a služieb pre stavebné firmy a živnostníkov. S dlhoročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva si IBV Stavivo vybudovalo pevnú reputáciu ako spoľahlivý a dôveryhodný partner. Spoločnosť sa zameriava na rýchle a efektívne dodávky, výhodné cenové ponuky a kvalitné služby, ktoré zjednodušujú a uľahčujú prácu klientom. Spolupracujú s poprednými výrobcami a zabezpečujú, že každý produkt, ktorý ponúkajú, spĺňa najvyššie štandardy kvality.

Zadanie projektu

Našim cieľom v rámci zadania bola príprava kreatívnej kampane, ktorá má slúžiť ako podporná kampaň pre obchodníkov na zvýšenie záujmu spolupráce s IBV v primárnej cieľovej skupine realizačných firiem vo veku od 25 do 50 rokov. Kampaň mala za úlohu odkomunikovať hlavné benefity spolupráce s IBV, pričom sme sa zamerali na kreativitu a dlhodobú komunikáciu značky.

Riešenie na základe prieskumu a GTB prístupu

Pri tvorbe kreatívnej kampane sme sa riadili GTB prístupom, ktorý sa zameriava na dôkladné poznanie cieľovej skupiny, jej problémov a určenie konkrétnych akcií, ktoré má vykonať. Naša cieľová skupina, stavebné firmy a živnostníci, hľadajú spoľahlivého partnera, ktorý im ušetrí čas a peniaze. Očakávajú výhodné ceny, rýchle a bezplatné doručenie a kompletný sortiment materiálov na jednom mieste.

Finálny koncept „Surprise“

Koncept kampane „Surprise“ stavia na hlavných benefitoch, ktoré firma IBV Stavivo ponúka – rýchle dodanie, vernostný systém a osobný obchodník. Cieľom bolo prezentovať tieto služby ako neštandardné a výnimočné, čím sme chceli zaujať cieľovú skupinu momentom prekvapenia. Vizuálne sme znázorňovali zákazníkov, ktorí sú prekvapení a nadšení výhodnými ponukami od IBV. Kampaň komunikovala, že spolupráca s IBV je taká výhodná, až je ťažké tomu uveriť, čím sme chceli zvýšiť záujem a motivovať realizačné firmy k zmene dodávateľa.

Týmto spôsobom sme sa snažili presvedčiť potenciálnych zákazníkov, že IBV Stavivo je ich nový stabilný a spoľahlivý partner, ktorý im poskytne všetko potrebné na efektívne a úspešné realizovanie ich projektov.

Hodnotenie Publika

3,7

Chceš aj ty ohodnotiť tento projekt?

Máte vlastný nápad?